Kas 11
Beyoğlu Belediyesi'nin vatandaşlara daha iyi ve daha hızlı hizmet verebilmek açısından ''Belediyenizi Siz Yönetin Sistemi'' adını verdiği hizmeti internet üzerinden her türlü ihtiyaçlara doğrudan yetkiliye ulaşmalarını sağlıyor. Böylece Beyoğlu Belediye çalışanları, vatandaşların istek ve şikayetlerine daha hızlı erişip en iyi şekilde hizmet verme yolunda çalışmalarını sürdürüyor.
 
Sistem, istek ve şikayetler doğrultusunda kategorilere ayrılmış, vatandaş isteği ya da şikayeti doğrultusunda kategorilerden birini seçip  istek ya da şikayetlerini yazmak suretiyle yetkililere ulaştırabiliyor.
 
Diğer belediyelerin de bu sistemi örnek alarak sorumlu olduğu vatandaşlarına karşı kendilerine daha kolay ulaşmalarını sağlayabilirler. Beyoğlu Belediyesi'nin bu hizmeti tüm belediyeler tarafından örnek alınarak bu sistemin öncülüğünde başarılara imza atabilirler.
 
Amaç daha iyi hizmet verebilmekse tüm belediyeler nasıl daha iyi hizmet verebilirim anlayışı taşımalı ve bu yolda kendi projelerini üretebilmeli.
 
Beyoğlu Belediyesi'nin bu hizmetinin linki:

written by Ayşe YILMAZ \\ tags: , , ,


Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

i3Theme sponsored by Top 10 Web Hosting and Hosting in Colombia